Obniżenie kawy

Obniżenie kawy

Postautor: Bulioner » 22 wrz 2016, 12:56

Jak w temacie. Chcę obniżyć o kilka cm. W zr 7 kości mają dziwny złożony kształt i chyba nie powinienem sam kombinować.
Czy ktoś wie, gdzie można kupić kości obniżające zawieche?
Bulioner
Podawacz śrubek

imię: Piotr
miejscowosc: Lublin

Re: Obniżenie kawy

Postautor: kosteg » 22 wrz 2016, 14:45

A jesteś pewien, że chcesz zawiechę zmieniać? Przodu nie ruszysz (chyba, że lagi wysuniesz ponad półki) a modyfikacja samego tyłu zmieni zachowanie motocykla.
https://www.motorcyclespareparts.eu/App ... 1533_1.jpg

Obrazek

Tył to zamocowany na stałe wahacz (nie zmodyfikujesz jego pozycji) plus centralny amor na kołysce. Podnosić moto byłoby dość łatwo. Z obniżaniem... Modyfikacja kości nie wchodzi w grę. Moim zdaniem tylko dorabianie indywidualne. I to raczej u artysty.

Nie chcesz od modyfikacji kanapy zacząć?
73!
Awatar użytkownika
kosteg
Motocyklista

imię: Marcin
miejscowosc: Wrocław
garnek: N86 / Exo 500

Postautor: ollencjusz » 22 wrz 2016, 18:40

Kosteq ma racje. Zacznij od kanapy. Ja co prawda nie mialem problemu z wysokością ale tak mi bylo źle na moto, że po pewnej trasie wystawilem na olx [SMILING FACE WITH SMILING EYES] chłopaki podpowiedzieli, zmienilem kanapę i jest gitara.
Nie wiem ile tych cm potrzebujesz obniżyć ale powinieneś od tego chyba zacząć.
ollencjusz
Motocyklista

Postautor: Bulioner » 24 wrz 2016, 11:46

Dzięki za pomoc.
Kanapę już zjechałem o 4 cm. Problemem jest też jej szerokość (nogi trzeba szeroko stawiać). Przód też poszedł o 10mm. Tak też sądziłem z tym tyłem. Te kości są nietypowe. Gdyby były płaskie to prosta sprawa (50 zł cięcie wodą i załatwione)
Cóż krótkie nóżki to problem ;-)
Bulioner
Podawacz śrubek

imię: Piotr
miejscowosc: Lublin

Postautor: kosteg » 24 wrz 2016, 20:41

Jak masz opcję z waterjetem albo laserem to jesteś w polowie sukcesu. Zostaje tylko złapać kogoś z giętarką walcową. A to popularne ustrojstwo w ślusarniach narzędziowych czy innych usługach metalowych.
73!
Awatar użytkownika
kosteg
Motocyklista

imię: Marcin
miejscowosc: Wrocław
garnek: N86 / Exo 500

Wróć do Modyfikacje