Bądź widoczny na drodze :)

Bądź widoczny na drodze :)

Postautor: kosteg » 05 cze 2018, 10:36

Moda wykonałem już w ubiegłym sezonie ale dopiero teraz postanowiłem podzielić się nim.

Kupując kaski myśłałem wyłącznie o wyglądzie. Czarny zawsze mi pasował. Nie mogłem się zdecydować jedynie czy mat czy połysk co spowodowało, że jeden mam taki drugi taki :)

Po iluś tam przebytych km w różnych warunkach dotarło do mnie, że fajnie jednak coś zrobić dla widoczności (patrz mod oświetlenia do kufra). Motocykliści z kaskami fluo są zawsze dużo lepiej widoczni. Jeszcze nie etap wymiany kasków więc postanowiłem moje pomalować. Aby efekt był odwracalny wybrałem motip sprayplast: http://sklep.motip.pl/307-sprayplast-lakiery-plastyczne Biały jako bazę i żółty fluo jako efekt końcowy. Kaski okleiłem i malowałem tylko ich fragmenty:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Moim zdaniem efekt jest zadowalający a poniesione koszty niewielkie (po jednej puszce danego koloru).
73!
Awatar użytkownika
kosteg
Motocyklista

imię: Marcin
miejscowosc: Wrocław
garnek: N86 / Exo 500

Re: Bądź widoczny na drodze :)

Postautor: lukasz78 » 06 cze 2018, 7:20

Super! Nawet nie wiedziałem, że są takie farby "ściągalne"! Zarówno pomysł jak i wykonanie bardzo mi się podobają.
Awatar użytkownika
lukasz78
Motorowerzysta

imię: Łukasz
miejscowosc: Koszalin
garnek: Schuberth C3 Basic

Wróć do Kask